Nieruchomości komercyjne

Obserwujemy jak rynek nieruchomości komercyjnych, czyli tych przeznaczonych do prowadzania działalności gospodarczej o charakterze niemieszkalnym, rozwija się w Polsce coraz prężniej. Dlatego stale powiększamy swoją ofertę o kolejne biurowce, hale i magazyny.

Stale rośnie zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe. W odpowiedzi na duży popyt prowadzimy wiele inwestycji na terenie całego kraju. W znacznej mierze do dyspozycji klientów oddajemy już nie tylko pojedyncze budynki, ale całe kompleksy, posiadające w swej ofercie najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu budownictwa, telekomunikacji czy administrowania. W zależności od położenia biurowców, ceny za metr kwadratowy wynoszą od kilkudziesięciu do ponad stu złotych. W tego typu lokalizacjach potencjalnych najemców kusi wykorzystanie w budynku najnowszych rozwiązań i technologii, pełna infrastruktura telekomunikacyjna, możliwość korzystania z powierzchni konferencyjnych, recepcji, chronionego parkingu czy innych powierzchni wspólnych. Nieruchomości powstają w wysokim standardzie, z uwzględnieniem aktualnych trendów i z naciskiem na ciekawy design, mającym podkreślić prestiż i nowoczesność firm, które ulokowały w nich swoje siedziby.

Nieruchomości komercyjne

Największy przyrost nowych lokali odnotowujemy w stolicy, jednak swoją obecność zaznaczamy także w większych miastach i aglomeracjach: jak Szczecin, Bydgoszcz, Olsztyn, Lublin czy Rzeszów. Coraz więcej firm to właśnie w nich lokuje swoje siedziby, ze względu na niższe koszty operacyjne oraz możliwość zatrudnienia wykwalifikowanej kadry za konkurencyjne stawki.

Wśród najczęściej budowanych przez nas nowoczesnych budynków użytkowych przeznaczonych na powierzchnie handlowe są centra handlowe, a ich największe nasycenie znajduje się w aglomeracji trójmiejskiej. Rynek powierzchni handlowych stale rośnie. Oferta dla inwestorów jest bardzo bogata, a poza centrami mają oni do wyboru powierzchnie zlokalizowane w domach i na ulicach handlowych.
Budowanie powierzchni magazynowych nabrało przyspieszenia w związku z rozbudową dróg i autostrad, co skutkuje powstawaniem nowoczesnych centrów logistycznych wzdłuż głównych szlaków komunikacyjnych. Ten rodzaj nieruchomości ze względu na specyfikę jego potencjalnych najemców, decydujemy się się budować po wcześniejszym podpisaniu umowy najmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *