Przedsiębiorstwo Budowlane DESIGN

Branża budowlana, tak jak każda inna, przeżywa okresy mód i trendów. W budownictwie mieszkaniowym od kilku lat zauważalny jest stały rozwój, dlatego nasza firma stawia na zwiększenie konkurencyjności nieruchomości, poprzez nacisk na nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii i designu.

Po latach dominacji bloków z wielkiej płyty, kupujący spragnieni są estetyki i nieprzeciętnego standardu. Staramy się spełniać ich oczekiwania. Ponadto proponowane przez nas mieszkania na sprzedaż w Olsztynie i nie tylko są atrakcyjne, ponieważ są bezpieczne. Inwestujemy w rozbudowany system zabezpieczeń, monitoring, systemy alarmowe, wstęp na teren wyłącznie dla mieszkańców. W niektórych lokalizacjach mieszkańcy do dyspozycji mają także dodatkowe atrakcje, z których mogą korzystać, jak siłownia w budynku, wózkarnia, skład rowerowy, suszarnia, a nawet portier.

projekt domu

Współczesne budownictwo charakteryzuje połączenie estetyki z funkcjonalnością. Proponujemy więc proste, geometryczne formy w wyglądzie zewnętrznym budynków oraz dużą, często otwartą przestrzeń wewnątrz nieruchomości. Takie rozwiązanie stwarza wiele możliwości aranżacyjnych, zgodnych z wymaganiami klientów. Oferujemy naturalne materiały wykończeniowe, cechujące się wysoką jakością, a przy tym ekologiczne. Dużym zainteresowaniem naszych projektantów cieszą się także materiały z tworzyw sztucznych, które stanowią nieodłączny element współczesnego designu.

Dominującą cechą naszej działalności jest budowanie przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W efekcie stosowane rozwiązania zwiększają komfort użytkowania przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów utrzymania. Wraz ze wzrostem świadomości o potrzebie ochrony środowiska, wzrasta popyt na wszelkie rozwiązania, które uczynią mieszkanie bardziej ekologicznym i energooszczędnym, a przy tym komfortowym. Ten cel realizujemy poprzez stosowanie nowoczesnych sieci wodno-kanalizacyjnych, konstrukcji umożliwiających korzystanie z naturalnych źródeł energii czy zasobów, np. z wiatru czy wody deszczowej, instalowanie katalizatorów słonecznych, ale również ocieplanie i izolacja budynków.