Apartamenty

Mimo wszechobecnych informacji o globalnym kryzysie ekonomicznym, nie można ukrywać, że standard życia w Polsce znacznie się podniósł w ciągu ostatnich kilku lat. Tym samym zwiększyła się liczba osób zdecydowanych inwestować więcej pieniędzy w nieruchomości, nie oszczędzając przy tym na wszelkich udogodnieniach. Wśród nieruchomości luksusowych zainteresowaniem stale cieszą się apartamenty znajdujące się w naszej ofercie.

Bezpieczeństwo

Wysokiej jakości apartament musi być dla jego mieszkańców gwarancją bezpieczeństwa. Standardem jest obecnie, że teren otaczający budynek jest ogrodzony, a wejście do niego zabezpieczone kodem znanym wyłącznie mieszkańcom. Często poza monitoringiem i ochroną elektroniczną, na terenie obiektu znajduje się także ochroniarz i oczywiście gotowa na każde wezwanie firma ochroniarska.

Wygoda

W trosce o najwyższy standard do dyspozycji mieszkańców jest znajdująca się przy wejściu do budynku recepcja lub portiernia, której dogląda osoba zawsze chętnie służąca pomocą. Poza odbiorem korespondencji w razie potrzeby można liczyć na zamówienie taksówki, a niejednokrotnie na inne usługi, jak odebranie garnituru z pralni. Ponadto w nowo powstających budynkach przeznaczamy część metrażu na stworzenie pomieszczeń do wspólnego korzystania przez mieszkańców, jak wózkarnia, miejsce na rowery, a nawet basen, siłownia czy sauna.

Nowoczesność

Nie oszczędzamy na podnoszeniu standardu samego apartamentu, stosując w nim najnowsze rozwiązania technologiczne. Mieszkania wyposażane są w inteligentną sieć umożliwiającą sterowanie poszczególnymi elementami za pomocą urządzeń mobilnych. Klientów wabi możliwość sterowania np. temperaturą w pomieszczeniach, która możliwa jest praktycznie z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do internetu. Za pomocą inteligentnych technologii możliwe jest także sterowanie oświetleniem, alarmem, a coraz częściej także poszczególnymi urządzeniami wyposażonymi w specjalne funkcje.

Apartament

Jakość

Apartamenty z reguły wykańczane i wyposażane są pod klucz, co oznacza, że przygotowane są od razu do zamieszkania. Z tego powodu użyte do jego aranżacji materiały, meble i urządzenia, wyróżniać się muszą najwyższą jakością, zgodną z aktualnym trendami. Tego rodzaju nieruchomości cechuje także niejednokrotnie nietypowy rozkład pomieszczeń, z chociaż częściowo otwartą przestrzenią, a także połączenie części jadalnej i kuchennej z salonem. Poza tym atrakcyjności dodaje im niemałych rozmiarów taras.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.