Doradztwo kredytowe wsparciem oferty deweloperskiej

business and real estate concept - white paper house over white

Najczęstszym przedmiotem kredytowania, a także wcześniejszego doradztwa kredytowego są budynki wielorodzinne, służące pod budownictwo mieszkaniowe. Dzieje się tak, gdyż większość z nas nie posiada wystarczającej ilości gotówki, aby kupić własne mieszkanie. Klient decydujący się na zakup własnego lokum ma dwa wyjścia: albo samemu zmierzyć się z wszelkimi formalnościami kredytowymi, albo skorzystać z pomocy doświadczonych doradców kredytowych polecanych przez naszą firmę. Na czym polegają usługi z zakresu doradztwa kredytowego w ramach zawieranej umowy kupna-sprzedaży nieruchomości – o tym poniżej w artykule.

Kredyt hipoteczny jest produktem przeznaczonym na sfinansowanie mieszkania zakupionego na podstawie umowy zawartej z deweloperem. Po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży nieruchomości warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług doradcy kredytowego współpracującego z nami. Ma on bowiem spore doświadczenie w pozyskiwaniu dla klientów dewelopera kredytów hipotecznych i ma wypracowane sprawne systemy przeprowadzania procesu kredytowego. Atuty te na pewno ułatwią wszelkie procedury bankowe i pomogą w zaoferowaniu preferencyjnych warunków zaciągnięcia kredytu.

Pamiętaj, że tego rodzaju doradztwo kredytowe jest bezpłatne. W ten sposób klient może oszczędzić sobie czas i uniknąć niepotrzebnego stresu. Dzięki doradcy kredytowemu wskazanemu przez nas uzyskanie kredytu hipotecznego będzie wymagało tylko jednej wizyty w banku celem podpisania umowy kredytowej.

Usługi z zakresu doradztwa kredytowego oferowane przez deweloperów w ramach zawieranej umowy kupna-sprzedaży nieruchomości obejmują:

  • porównanie ofert kredytowych w bankach,
  • opracowanie wstępnej wysokości rat i kosztów kredytu,
  • pomoc w wybraniu optymalnej oferty kredytowej, a także przy wypełnianiu wniosku o kredyt,
  • załatwianie wszelkich formalności w banku oraz pomoc przy kompletowaniu potrzebnej dokumentacji.

Nasi doradcy współpracują zwykle z ograniczoną ilością banków, które oferują klientom ułatwienie procedur bankowych, szybsze przyznanie upragnionego kredytu mieszkaniowego oraz jego niższe koszty. Doradcy, dzięki relacjom biznesowym z danymi bankami mogą złożyć swoim klientom tego typu ofertę. W każdej sytuacji więc klient może dostać optymalne rozwiązanie, by sfinansować kupno mieszkania na kredyt. Nie ma jednak przeciwwskazań, by klient nawet te najlepsze oferty deweloperskie poddał uprzednio porównaniu z tymi dostępnymi na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.