Jaki wpływ na mieszkanie pod klucz ma nabywca lokalu?

Apartament

Osoby poszukujące mieszkania i zastanawiające się nad jego wykończeniem, mają wiele możliwości. Mogą skorzystać z naszej oferty i zakupić mieszkanie, które będzie wymagało samodzielnego wykończenia, bądź zatrudnienia do tego profesjonalnej ekipy remontowo-budowlanej. Jednak zakup od nas mieszkania umożliwia również pozbycie się obciążenia związanego z wykończeniem mieszkania i przerzucenie „ciężaru odpowiedzialności” na naszych projektantów. Jest to korzystne dla nabywcy ponieważ odpowiadamy wówczas zarówno za wybudowanie jak i wykończenie lokalu. Taką ofertę daje właśnie usługa „mieszkania pod klucz”.

Coraz więcej osób nie chce poświęcać czasu na „bieganie” po marketach budowlanych, w celu znalezienia najbardziej atrakcyjnej oferty, dlatego korzysta z propozycji, jaka oferuje wykończenie mieszkania za stosowną cenę od metra kwadratowego.

Mieszkanie pod klucz to rozwiązanie korzystne nie tylko pod względem czasowym, ale przede wszystkim finansowym.
Generalnie zaangażowanie nabywcy w proces wykańczania mieszkania pod klucz, ogranicza się do wyboru materiałów i odpowiedniej kolorystyki. Jeśli nabywca nie posiada sprecyzowanych oczekiwań może skorzystać z porady profesjonalistów i specjalistów od wykończeń bądź zastosować gotowe już projekty wystroju wnętrz.

Niewątpliwym atutem mieszkania pod klucz jest stosunkowo krótki czas oczekiwania na możliwość wprowadzenia się do niego. Okazuje się, że np. wykończone mieszkania w Olsztynie oddawane są dokładnie w takim samym terminie co mieszkania w stanie deweloperskim.

Decydując się na zakup mieszkania pod klucz należy zwrócić uwagę na proponowane zasady wykończenia. Należy pamiętać, że cena i zakres tej opcji jest indywidualna dla każdego. Wśród naszych propozycji jest bogaty katalog opcji wykończenia mieszkania, z których nabywca może wybrać tę, która w największym stopniu spełnia jego oczekiwania. By usatysfakcjonować klienta proponujemy kilka wariantów wykończenia mieszkania. Ich koszt zdeterminowany jest głównie przez rodzaj wykorzystywanych materiałów. Najczęściej cena podawana jest od metra w odniesieniu do wybranej przez nabywcę opcji wykończenia.

Nie ukrywamy jednak, że takie opcje posiadają również swoje słabe strony, ponieważ przeważnie klient może wybierać wyłączenie z zamkniętego katalogu proponowanych przez dewelopera wykończeń. Ogranicza to tym samym wpływ nabywcy na ostateczny wygląd własnej nieruchomości. W takiej sytuacji może się zdarzyć, że wykorzystane materiały i rozwiązania wykończeniowe nie do końca mogą odpowiadać jego upodobaniom. Na specjalne życzenia klient może jednak korzystać ze wszystkich rozwiązań dostępnych na rynku. W takim wypadku wpływ nabywcy na wygląd mieszkania pod klucz wydaje się być bardzo duży.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *