Mieszkania studenckie

Przed rozpoczęciem studiów młodzi ludzie stają przed dylematem dotyczącym znalezienia odpowiedniego lokum. Nadal najpopularniejszym i najtańszym pozostają akademiki, ale ilość miejsc jakie oferują jest ograniczona. Z tego powodu kupno mieszkania wydaje się rozsądnym rozwiązaniem. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, oferując im mieszkania, na które mogą sobie pozwolić wchodząc w dorosłe życie:

  1. W naszej ofercie znajdują się inwestycje przeznaczone na mieszkania studenckie. Są to tak zwane minikawalerki, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Powierzchnia mieszkania waha się od 12 do 20 m2, a jego cena nie przekracza 100 tysięcy złotych. W budynku przewidziano wykorzystanie części wspólnej na pralnię i miejsce do przechowywania rowerów, po to aby i tak niewielkie powierzchnie mieszkań były wykorzystane jak najefektowniej. Wszystkie nieruchomości na sprzedaż atrakcyjne z perspektywy studenta, są zlokalizowane w niedalekiej odległości od uczelni, innych budynków akademickich lub dobrze z nimi skomunikowane. Po ukończeniu studiów właściciel możne przeznaczyć nieruchomość na sprzedaż lub na wynajem dla nowych studentów.
  1. Wśród ofert kierowanych do studentów, znajduje się także możliwość wynajmu mieszkania, która ma charakter tymczasowy, a docelowo ma prowadzić do wykupu mieszkania na własność. Część kwot uiszczanych z tytułu najmu zaliczana jest na poczet ceny zakupu nieruchomości, a najem trwa do momentu, aż student uzyska zdolność kredytową umożliwiającą jej kupno. Mimo iż studia trwają zaledwie 5 lat, co przy kilkunastoletniej spłacie kredytu stanowi niewielki okres, to należy spojrzeć na tę inwestycje perspektywicznie. W przyszłości można z niej bowiem czerpać stały zysk z tytułu wynajmu dla kolejnych pokoleń żaków.

Mieszkanie studenckie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *