Usługi dekarskie

Budowanie własnych czterech kątów wymaga nie tylko sporych ilości nakładów pieniężnych, dużo cierpliwości, wielu nieprzespanych nocy spowodowanych formalnościami, ale także wynajęcia profesjonalnej ekipy budowlanej. Przy jej wyborze należy kierować się bogatym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami – w tych aspektach nasza firma nie zawodzi.

Usługi dekarskie

Dach stanowi newralgiczny punkt każdego budynku, który codziennie może być narażony na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego też tak ważne jest solidne jego wykonanie. W konstrukcjach dachowych najistotniejsze są: wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nasza profesjonalna ekipa budowlana podczas wykonywanych prac zawsze stosuje wyłącznie sprawdzone metody dekarskie. Na wszystkie rodzaje usług dekarskich udziela długoterminowych gwarancji.

Zakres usług dekarskich świadczonych przez naszą firmę:

1. Wykonywanie podbitek dachowych (drewnianych lub plastikowych).

2. Montowanie konstrukcji dachowych (pokrycia dachowe, wykonywanie i montaż obróbek dachowych, zajmowanie się remontami i przeciekami, naprawa kominów, instalacja okien dachowych, wentylacja pokryć dachowych, kładzenie dachówek, pap, gontów i blach, instalacja rynien – stalowych lub pcv, montaż blachy trapezowej).

3. Ocieplenia dachów oraz poddaszy.

4. Malowanie i mycie dachów.

5. Budowa zadaszeń oraz wiat.

6. Wykonywanie tarasów, pergoli i altan.

Usługi dekarskie polegają głównie na kryciu dachów blachodachówką, papą termozgrzewalną, dachówką ceramiczną, betonową czy cementową, blachą trapezową, pokryciem ekologicznym bądź pokryciem dachowym z tworzyw sztucznych. Dekarze montują również gonty bitumiczne oraz wykonują niezbędną w pracach dekarskich obróbkę blacharską. Do wykonywania tych prac niezbędne jest posiadanie akcesoriów dachowych, takich jak folie dachowe, taśmy uszczelniające oraz wentylacyjne.

Decydując się na kupno czy też budowę własnego domu, musimy liczyć się z modernizacją lub zakonserwowaniem powierzchni należącego do nas budynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *